Najnowsze wiadomości

Co to są ampery zimnego rozruchu?

Czy przepompowane opony są złe na zimę?

Dziwny świat starych narzędzi samochodowych

29 czerwca 2022 14:45

5 kroków w wyborze najlepszego akumulatora samochodowego"Wszystko, co może pójść źle, pójdzie źle." Słyszałeś kiedyś to zdanie? To prawo Murphy'ego, i bez względu na to, co prowadzisz, szanse są dobre, że twój pojazd doświadczył tego z pierwszej ręki.

A jeśli chodzi o części samochodowe, żadna część nie wydaje się tak wrażliwa jak akumulatory samochodowe. Każdy miał martwy akumulator w tym czy innym czasie! Dlatego też przygotowaliśmy następujące, bezbłędne kroki w celu wybrania najlepszego akumulatora samochodowego. Nadszedł czas, aby od samego początku przygotować samochód na sukces!

Krok 1: Przetestuj swój obecny akumulator.

Po pierwsze, wymień akumulator we właściwym czasie, aby uniknąć uszkodzenia układu elektrycznego i innych części samochodu. Akumulatory samochodowe mogą wytrzymać od dwóch do sześciu lat, w zależności od klimatu. Oznacza to, że im starszy akumulator, tym ważniejsze jest jego sprawdzenie. Kolejny znak ostrzegawczy? Silnik twojego samochodu ma problemy z odwróceniem się. To może oznaczać bardzo niski poziom naładowania. Zatrzymaj się w lokalnej firmie Tires Plus, aby przeprowadzić bezpłatny test akumulatora, a my damy ci znać, ile czasu pozostało do końca życia twojego obecnego akumulatora.

Krok 2: Uzyskać odpowiedni rozmiar akumulatora.

Znalezienie właściwego rozmiaru akumulatora jest łatwe, ponieważ można go znaleźć w instrukcji obsługi. "Najlepiej jest sprawdzić istniejący akumulator w samochodzie i wymienić go na taki, jaki jest pod względem wydajności" - mówi ekspert samochodowy James Foxhall.

Jeśli nie masz pod ręką instrukcji obsługi swojego właściciela, porozmawiaj z technikiem Tires Plus. Będą oni w stanie poprowadzić Cię we właściwym kierunku, jeśli chodzi o napięcie, rozmiar i rozmieszczenie zacisków.

Krok 3: Ocenić markę baterii.

Wydaje się tylko, że istnieje tyle samo marek akumulatorów samochodowych, ile jest owiec w Nowej Zelandii. (Prawie 30 milionów, na wypadek gdybyś się zastanawiał.) Skąd wiesz jaka jest najlepsza marka akumulatorów samochodowych dla Twojego pojazdu?

W celu uzyskania odpowiedzi można zwrócić się do instrukcji obsługi, raportów konsumenckich lub Internetu. Jeszcze lepiej, porozmawiaj z technikiem, który ma praktyczne, praktyczne doświadczenie z akumulatorami samochodowymi. W Tires Plus sprzedajemy tylko akumulatory amerykańskiej marki numer jeden - Interstate Batteries. Od ponad 60 lat są one liderem w dziedzinie niezawodności, wydajności i innowacyjności akumulatorów samochodowych.

Krok 4: Uzyskaj długą gwarancję na akumulatory.

Nie możesz wybrać pomiędzy dwoma różnymi akumulatorami samochodowymi? Wybierz ten, który oferuje najdłuższą gwarancję. Każdy akumulator międzystanowy sprzedawany w firmie Tires Plus jest objęty bezobsługową gwarancją wydajności oraz bezpłatną wymianą w ograniczonym czasie. Jeśli prawo Murphy'ego zadziała w okresie gwarancyjnym, oszczędzisz pieniądze i stres, gdy będziesz miał gwarancję, na którą możesz ponownie liczyć.

Krok 5: Zleć profesjonalną instalację akumulatora.

Możesz posortować miliony wyników wyszukiwania w Internecie i spędzić znacznie więcej godzin na badaniu najlepszych marek, aby znaleźć najlepszy akumulator i dowiedzieć się, jak go zainstalować... lub możesz odwiedzić lokalny serwis samochodowy. Profesjonaliści mają doświadczenie, którego potrzebujesz, aby czuć się pewnie w kwestii akumulatora zasilającego Twój samochód.